Skip links

درباره ما


شرکت درین کاشت مانا بزرگترین تولید کننده ایمپلنت های دندانی در ایران در سال 1397 با هدف بهینه سازی، نوآوری و ارتقای کیفیت تولید داخل با کوله باری از تجربیات ارزنده در زمینه تولید ایمپلنت های دندانی در ایران تاسیس گردید. در ابتدای سال 1398 رسمیت خود را اعلام و پروژه تولید برندهای مختلف ایمپلنت دندانی را در فاز اول ، از سال 1399 کلید زد. ماحصل تلاش تیم نخبه ایرانی این شرکت ، طراحی و تولید سه برند و DRI می باشد ، که از لحاظ کیفیت قابل رقابت با برندهای معتبر دنیا و همچنین از نظر کمیت بی نیازی به واردات این محصول را هدف قرار داده است، چشم انداز پر افتخار آینده آن صادرات به خاورمیانه و دیگر کشورهای جهان خواهد بود
یکی ازراهبردی ترین اهداف  ایمپلنت با برند های مختلف می باشد. ما میخواهیم ازطرق مختلف بر افکار رسوخ کرده و بر اذهان نشسته و بی کفایتی تولیدات ایرانی را به مروربزداییم. در میان مدت بتوانیم با تکیه بر اعتماد داخلی شایستگی های خودمان را نزد همکاران نشان داده و همکاران محترم را نیزاز رنج خریداری گران ایمپلنت های خارجی و اتصالات آن و همچنین با توجه به تحریم ها و عدم وجود به موقع قطعات وانتظار کشیدن های طولانی همکاران برای تحویل اتصالات جانبی برندهای خارجی رهانیده و برای بیمارانمان نیز درمان پیشرفته ایمپلنت را در مدت کوتاه با کمک دندانپزشکان محترم ارائه داده و هزینه های درمان را کاهش داده که این عمل سبب رونق دندانپزشکی ایمپلنت می گردد.

سخن مدیرعامل:

در دنیای مدرن امروز، یا باید با سرعت تحولات علمی و تکنولوژیک دنیا پیشرفت کرد و یا باید عقب ماندگی و درماندگی را پذیرفت. شرکت درین کاشت مانا راه اول را انتخاب کرده است. این شرکت با اتکا به دانش و تجربه خود، در تلاش است تا ایمپلنت های دندانی با کیفیت و با قیمت مناسب تولید کند و به نیاز کشور در این زمینه پاسخ دهد.

تولیدات و فضای مجموعه درین کاشت

تولید انواع کیت جراحی

تولید انواع اباتمنت

تولید انواع قطعات پروتزی

تولید انواع ایمپلنت

ویژگی های ایمپلنت های دندانی شرکت درین کاشت مانا:

  • جایگزین مناسب برای دندان چه به لحاظ ظاهری و چه عملکردی
  • راحتی و سادگی استفاده از ایمپلنت برای بیمار و دندانپزشک
  • کوتاهی طول درمان
  • ماندگاری ایمپلنت
  • زیبایی پروتز سوار بر ایمپلنت کاملاً مشابه دندان طبیعی

شرکت درین کاشت مانا با تولید ایمپلنت های دندانی با کیفیت و با قیمت مناسب، در حال گام برداشتن در مسیر خودکفایی کشور در این زمینه است.