خلاصه ای از

درباره ما

بعد از سالیان دراز تجربه در تولید ایمپلنت های دندانی در راستای ارتقاۓ کیفیت، ماندگاری، رقابت پذیری با تمام برند های مطرح دنیا افتخار آن را داریم در شرکت درین کاشت مانا با همکاری دانشگاه تهران محصولی با کیفیت و تنوع فراوان را با برند3A خدمت دندانپزشکان عزیز ارائه نماییم.
این اغاز راه است و به زودی سایر برندهای این شرکت به طوری که نیاز به واردات ایمپلنت و قطعات پروتزی آن نباشئ را رونمایی میکنیم.

3 نوع

برند ایمیپلنت دندان

6 سال

تجربه و تحقیق و توسعه برای ساخت ایمپلنت

300 محصول

در زمینه ایمیپلنتهای دندانی

6 جایزه برتر

در زمینه ساخت و تولید در داخل کشور

جمع بندی نتایج به دست آمده بعد از شش سال

تحقیق و تولید و کسب تجارب عملی

 • با توجه به کسب تجربه و ارتقای کیفی محصولات در این اواخر و همچنین افزایش تولید محصولات که با استقبال دندانپزشکان محترم روبرو گشت بر این باور راسخ شدیم که در صورت ارتقای کیفیت بصورت جدی میتوان امیدوار بود کشور را از واردات ایمپلنت های دندانی بی نیاز نمود. دندانپزشکان عزیز نشان دادند در صورتی که محصولات تولیدی دارای کیفیت بالا و قابلیت رقابتی با برندهای سرشناس دنیا داشته باشند ترجیح اولشان تولید داخلی است.
 •  برای رقابت دلپذیر با برندهای اروپایی و اسیایی نیاز به تیم کارامد ار & دی و همکارانی از شرکت های دانش بنیان حرفه ایی و همکاران دانشگاهی وجود داشت که خوشبختانه در طول شش سال گذشته این ارتباطات بکلی فراهم شده و اکنون نیازی در این رابطه احساس نمی گردد.
 • در بررسی ها و ارزیابی های انجام شده برای تحصیل این مهم نیاز به بازسازی خط تولید و ارتقای این خط تولید از تولید سنتی و دستی به تولید صنعتی و رباتیک بود که بخاطر حساسیت قطعات تولیدی چه به لحاظ سطح و چه ابعادی فاکتور خطای انسانی کلا حذف یا کاملا مینیمایزه گردد.
 • با بررسی های میدانی بازار ایمپلنت های دندانی در ایران صرف نظر از کیفیت حدود 80 درصد بازار را برندهای کره ایی و تنها حدود 20% شامل برندهای اروپایی و امریکایی میشود. و با توجه به شرایط کنونی واردات و مسایل ارزی و مشکلات پیش روی واردات از یک سو و سوی استفاده های بعضی شرکت های وارداتی در تولید سفارشتاتشان در کشوری مثل چین و استفاده از لیبل های اروپایی اطمینان دندانپزشکان محترم از بسیاری برندها صلب گردید. در چنین شرایطی بعینه شاهد بودیم که طلب و تقاضا برای برندهای ایرانی مشروط بر داشتن کیفیت خوب بسیار زیاد بوده است.
 • پس عزممان را جزم کردیم تا با همکاری چندین دانشکده دندانپزشکی که بزودی اسامی انها اعلام خواهد شد. همچنین همکاری مراکز تحقیقاتی ایمپلنت دانشگاه علوم پزشکی تهران و چندین شرکت دانش بنیان در بخش ار& دی و شرکت های دانش بنیان وابسته به دانشگاه بقیه الله که زحمات زیادی در تست های حیوانی و اندازه گیری میزان استئو اینتگراسیون کشیدند. و با کمک از انها که سالها بر روی سطح ایمپلنت فعالیت داشته و به فناوری تولید سطح بایو دست یافته اند” ایمپلنت اریو را از هر نظر قابل رقابت با برندهای معروف و جا افتاده اروپایی بنماییم.
 • میزان تولید ماهیانه در بدو امر به 50 هزار قطعه در ماه میرسد که ظرف سه ماه این میزان دو برابر میشود.و این میزان تولید با کیفیت بمنزله دو بار تامین ایمپلنت ایران می باشد.
 • بزودی در نمایشگاههای دندانپزشکی پذیرای دندانپزشکان عزیز خواهیم بود.

بخشی از

اهداف شرکت

 • قابلیت رقابت با برندهای خارجی
 • بی نیاز نمودن کشور از واردات ایمپلنت های دندانی
 • راه اندازی خط تولید درین کاشت مانا و ارتقا این خط از سنتی به صنعتی و رباتیک
 • افزایش ظرفیت تولید به میزان 2 برابر نیاز ایمپلنت در ایران